a Ubytování Jeseníky - Apartmá Panorama

Ubytování Jeseníky

Každým rokem zavítá za ubytováním do turistických oblastí Jeseníků mnoho sportovně založených návštěvníků - lyžařů, turistů, cyklistů, mnoho lázeňských hostů i běžných návštěvníků.

Nabídka ubytování v Jeseníkách je pestrá a uspokojí všechny věkové i zájmové skupiny. Kvalita ubytování se stále zvyšuje a tak si přijdou na své i ti nejnáročnější. Cílem letních turistů a rodin je především levnější ubytování - chaty, chalupy a ubytování v soukromí, naopak zimní turisté vyhledávají pro ubytování v Jeseníkách často penziony a hotely. Novým trendem, který se k nám postupně dostává ze zahraničí, je celoroční ubytování v tzv. horských apartmánech (či apartmá) v Jeseníkách. Jsou to v podstatě celé volné byty určené k ubytování, pronájmu a rekreaci v pohoří Jeseníků.

První projekt tohoto luxusního typu ubytování je již i přímo v městě Jeseník. Jedná se o apartmánový dům Panorama Jeseník na ulici Sleszká 536. Uveden do provozu byl v roce 2007. Svým vybavením patří k tomu nejlepšímu, co si dnes náročný klient toužící po kvalitním ubytování v Jeseníkách může přát. Výbornou polohou, vybaveností, novotou a čistotou udávají tyto apartmány nový směr v ubytování lidem, kteří hledají atraktivní dovolenou v Jeseníkách, kvalitní služby a to vše za běžnou cenu.

Apartmány Panorama Jeseník sice neleží přímo na sjezdovce, ale v místě odkud je blízko na všechny nejlepší lyžařské areály, udržované běžecké tratě a cyklotrasy. Ze zkušeností návštěvníků vyplývá, že často chtějí ubytování v blízkosti sjezdovky, ale po pár dnech již hledají jinou, nebo se ubytovali a zrovna tam nebyl sníh. Mnohým pak chybí atraktivní odpolední a večerní program - kino, restaurace, obchody, relaxace a být ve společnosti. Horská střediska jsou často dosti odříznutá od společenského života. Naopak z ubytování v Apartmá Panorama Jeseníky je to kousek pěšky, autobusem nebo autem na všechna nejkvalitnější zasněžovaná střediska, do centra města, do lázní i do hypermarketů, restaurací a cukráren, nebo i kina a divadla. K hlavním výhodám ubytování v Apartmánu Panorama Jeseníky patří klidná lokalita blízko centra města a městského koupaliště, výborná celoročně udržovaná příjezdová komunikace, parkovací stání přímo před apartmánovým domem, navíc chráněné závorou na dálkové ovládání. Mnoho návštěvníků oceňuje pěkně zrekonstruované centrální Masarykovo náměstí v Jeseníku. Podrobnosti o funkčím a estetickém významu celé rekonstrukce najdete zde

V budově je k dispozici squash s barem, sauna, lyžárna, kolárna, WI-FI internet, satelitní televize a jako bonus nádherný výhled na panorama světoznámých priessnitzových lázní. Samozřejmostí ubytování v kvalitních apartmánových bytech Panorama v Jeseníku je dnes vlastní kuchyňská linka a koupelna s WC, lednice, kompletní stolovací vybavení, velký širokoúhlý LCD televizor, DVD přehrávač a domácí kino, moderní pohodlný nábytek a vkusné trendové dekorace nebo hračky pro děti. Takže ten, kdo již dnes nechce ubytování a dovolenou na různých židlích, které zbyly panu domácímu na půdě, na rozpadajících se postelích a se skříňkami po babičce, zvolí nový trend ubytování - Apartmá Panorama Jeseníky.

Průvodce Jeseníky

NOVINKY APARTMÁNU

Luxusní pobyt od 236 Kč/noc

14.1.2024 

Držíme ceny při zemi
Naše ceny zůstávají bezkonkurenční. Luxusní apartmán až pro 8 osob jen za 236 Kč/osoba a noc.
Poslední volné termíny pro jarní prázdniny, neváhejte a rezervujte si ten svůj.

Průvodce Jeseníky
Videa z apartmánu:
Videogalerie ubytování v Jeseníkách

Adresa apartmánu

Apartmá Panorama
apartmá č.9, třetí patro
Slezská 536
790 01 Jeseník

Telefon: 774 115 111
info@apartmapanorama.com


Apartmá Panorama Jeseník
Apartmán na facebooku
Ubytování Jeseníky
© 2010 Apartmá Panorama, ubytování Jeseníky, horské apartmá, město Jeseník
Ubytování-v-ČR.cz, Katalog ubytování v ČR, Služby, Majka - předporodní kurzy, eshop, dula
Informační server o Jeseníkách
Přespěte u nás.