a Sport a zábava - squash, bowling, tenis, minigolf, koně, minikáry, bobová dráha a další - Apartmá Panorama

Sport a zábava - squash, bowling, tenis, minigolf, koně, minikáry, bobová dráha a další

K aktivnímu trávení volného času neodmyslitelně patří tradiční i moderní volnočasové aktivity. Může to být sport, adrenalinová zábava nebo třeba zajímavé kulturní zážitky. Celoročně je možné využívat tenisové haly v Šumperku a ve Zlatých Horách. Větší kurty jsou v lázních Jeseník a ve Velkých Losinách, kde se setkávají na turnajích i známé osobnosti společenského života. Pro milovníky koní jsou k dispozici jezdecká centra v Horních Heřmanicích, v lázních Jeseník, na Ramzové, ve Vápenné, Skorošicích i jinde. Ve Vernířovicích lze strávit pobyt v sedle huculských koní. Za celodenní zábavou ve stylu divokého západu lze vyrazit do Čeké Vsi na stylový Ranč.

Novými atrakcemi zpestřujícími pobyt na horách jsou minikárové dráhy v Koutech nad Desnou a Ramzové a bobová dráha v Petříkově. Díky velkému množství vhodných skal a skalek si přijdou na své i příznivci horolezectví. Jsou zde i cvičné skály u zříceniny Rabštejn, Čertovy kameny u České Vsi, skály v Branné, Kobrštejn u Rejvízu a jiné.

Paragliding, tandemové seskoky a závěsné létání lze provozovat na Šeráku, Červené hoře, Mravenečníku a Ramzové. Vyhlídkové lety nad Jeseníky lze podniknout z letišť v Nové Vsi u Jeseníku a v Šumperku. Sportovních možností jako jsou bowling, squash, minigolf, kuželky je v regionu dostatek a nabízejí je všechna regionální města, velké hotely a lázně.
Volný čas to není jen sport, ale i kultura, zábava a nakupování. Kromě městských kin lze navštívit některá místní divadla. Buď to může být stálá scéna v Šumperku, nebo hostující představení v Jeseníku či Bruntále. V Jeseníkách se koná velké množství žánrových festivalů, koncertů a soutěží. K nejznámějším patří folkový festival Nugget v Lipové, rockový festival revivalových skupin tamtéž, Miss mokré tričko, festival dechových hudeb, setkání mažoretek a mnohé další.

Lákavé programy sestavují i lázně, např. Priessnitzovy lázně pořádají historicky laděné oslavy narozenin svého zakladatele nebo slavnostní zahájení lázeňské sezóny. Milovníci moderního trávení času, kteří milují shopping - tedy nakupování, si mohou vybrat z mnoha supermarketů, značkových obchodů i prodejců tradičních suvenýrů a dárkového vzpomínkového zboží. K moderním obchodním zónám patří například pasáž Alkron na Masarykově náměstí v Jeseníku.

Průvodce Jeseníky

NOVINKY APARTMÁNU

Luxusní pobyt od 236 Kč/noc

14.1.2024 

Držíme ceny při zemi
Naše ceny zůstávají bezkonkurenční. Luxusní apartmán až pro 8 osob jen za 236 Kč/osoba a noc.
Poslední volné termíny pro jarní prázdniny, neváhejte a rezervujte si ten svůj.

Průvodce Jeseníky
Videa z apartmánu:
Videogalerie ubytování v Jeseníkách

Adresa apartmánu

Apartmá Panorama
apartmá č.9, třetí patro
Slezská 536
790 01 Jeseník

Telefon: 774 115 111
info@apartmapanorama.com


Apartmá Panorama Jeseník
Apartmán na facebooku
Ubytování Jeseníky
© 2010 Apartmá Panorama, ubytování Jeseníky, horské apartmá, město Jeseník
Ubytování-v-ČR.cz, Katalog ubytování v ČR, Služby, Majka - předporodní kurzy, eshop, dula
Informační server o Jeseníkách