Koupaliště, kryté bazény a jezera

V letních měsících jsou zdaleka nejvyhledávanějšími místy koupaliště a vodní nádrže, ale Jeseníky nabízejí vodní radovánky i v zimě a je jich dostatek. V České Vsi, Bruntále a Šumperku jsou veřejnosti přístupné velké kryté bazény, menší bazény jsou i v Javorníku, v Priessnitzových lázních a větších hotelích na Červenohorském sedle, Ovčárně, v Malé Morávce a Karlově.

Venkovní koupaliště jsou např. v Jeseníku, Velké Kraši, ve Zlatých Horách, Šumperku a Bruntále. Oblíbené jsou termální bazény ve Velkých Losinách a Bludově. Milovníci přírodního koupání mají k dispozici vodní nádrž Krásné u Šumperka, Bobrovník u Jeseníku, či Pelnář u Uhelné. Na Žulovsku jsou pak velkou atrakcí zatopené lomy Vycpálek, Rampa, Biskupák, Vaňkův lom nebo Brankopy.

Krásným například jednodenním výletem může být návštěva nedalekých polských jezer Nysa a Otmuchow, která jsou centrem letní rekreace, windsurfingu, jachtingu a vodních skútrů.

Průvodce Jeseníky

NOVINKY APARTMÁNU

Podzim na horách je nejbarevnější

17.9.2019 

Pokud věříte v babí léto a toužíte po změně, vyzkoušejte Jeseníky na podzim. Určitě budete vzpomínat nejen na krásnou přírodu, ale i na houby, vyhlášené borůvkové knedlíky nebo martinskou husu. Ti z Vás, co již myslí na zimu opět čekají perfektní a levné služby, krásné zasněžované sjezdovky, denně protahované běžkařské tratě, parkování přímo u sjezdovek, půjčovny, lyžařské školy či noční lyžování. To jsou Jeseníky 2019/2020.

Průvodce Jeseníky
Videa z apartmánu:
Videogalerie ubytování v Jeseníkách

Adresa apartmánu

Apartmá Panorama
apartmá č.9, třetí patro
Slezská 536
790 01 Jeseník

Telefon: 774 115 111
info@apartmapanorama.com


Apartmá Panorama Jeseník
Apartmán na facebooku
Ubytování Jeseníky
© 2010 Apartmá Panorama, ubytování Jeseníky, horské apartmá, město Jeseník
Ubytování-v-ČR.cz, Katalog ubytování v ČR, Služby, Majka - předporodní kurzy, eshop, dula
Informační server o Jeseníkách
Letní radovánky.