Průvodce Jeseníky

Níže uvedené informace mají za cíl přinést co nejúplnější přehled možností, které Vám nabízejí nejvyšší moravské hory - Jeseníky.

Naleznete zde dostatek inspirací, aby byl Váš pobyt v této krásné, čisté, zdravé horské krajině plný nádherných zážitků, a abyste se sem rádi znova vraceli objevovat další a další zajímavosti. Samotný původ slova Jeseník je nejistý, vykládá se buď počeštěním německého jména městečka Gesenke nebo jako české pojmenování pro jesenné hory. V současnosti jsou Jeseníky obecným pojmenováním horských celků Severozápadní Moravy, Kladska a Jihozápadního Slezska. Řadí se k nim Hrubý Jeseník, Rychlebské hory, Zlatohorská vrchovina, Hanušovická vrchovina, Králický Sněžník, a Nízký Jeseník.

NOVINKY APARTMÁNU

Vánoce 2018

28.10.2018 

Pokud nefandíte komerčním vánočním svátkům a toužíte po změně, vyzkoušejte Jeseníky. Na tyto Vámoce budete vzpomínat. Krásné zasněžované sjezdovky, denně protahované běžkařské tratě, parkování přímo u sjezdovek, půjčovny a lyžařské školy. Večerní zábava, skvělé služby a místní výborná a levná gastronomie. To jsou Jeseníky 2018/2019. Ideální pro lyžování i relaxaci.
Již příjímáme i rezervace na jarní prázdniny a léto 2019.

Průvodce Jeseníky
Videa z apartmánu:
Videogalerie ubytování v Jeseníkách

Adresa apartmánu

Apartmá Panorama
apartmá č.9, třetí patro
Slezská 536
790 01 Jeseník

Telefon: 774 115 111
info@apartmapanorama.com


Apartmá Panorama Jeseník
Apartmán na facebooku
Ubytování Jeseníky
© 2010 Apartmá Panorama, ubytování Jeseníky, horské apartmá, město Jeseník
Ubytování-v-ČR.cz, Katalog ubytování v ČR, Služby, Majka - předporodní kurzy, eshop, dula
Informační server o Jeseníkách
Krokem po Jeseníkách